support
اینستاگرم واتس‌اپ تلگرام آپارات
در انبار موجود نمی باشد
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد
مقايسه

خرید و قیمت سنتور موسوی

با توجه به ارائه انواع سنتور شما جهت خرید و قیمت سنتور موسوی باید گزینه‌های متعددی را بررسی کنید. به دلیل استانداردهای فوق‌العاده، صدای عالی و کیفیت بالایی که سنتور موسوی دارند خرید این سنتور به شما پیشنهاد می‌شود.

جهت بررسی خرید و قیمت سنتور موسوی می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت دلشاد موزیک از انواع سنتورهای ارائه‌شده دیدن کنید. با توجه به اینکه در ساخت این سنتورها تفاوت‌هایی در نوع چوب استفاده‌شده، سیستم پل گذاری و کیفیت قطعات نصب شده وجود دارد می‌توانید از انواع گزینه‌ها دیدن کرده و گزینه متناسب با نیاز را خریداری کنید.

معرفی سنتور موسوی

فلسفه نام‌گذاری این برند به ساخت توسط استاد حمید موسوی برمی‌گردد. امروزه تنوع بسیاری بین سازندگان درزمینهٔ سنتور وجود دارد. بااین‌حال سنتور موسوی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین برندها در بین هنرجویان و موسیقیدانان به شمار می‌رود.

شما می‌توانید با تهیه ادوات و ساز موردنیاز خود از این برند به‌خوبی مشغول به فعالیت در این حوزه شوید. استاد موسوی سنتورهای خود را در انواع مختلف و به‌منظور کاربرد گوناگون طراحی و تولید کرده است. شما بسته به نیاز خود می‌توانید گزینه موردنظر را انتخاب کرده و از کاربرد آن بهره‌مند شوید.

انواع سنتور موسوی

استاد موسوی سنتور را در انواع مختلف جهت ارائه به هنرجویان و نوازندگان طراحی و تولید می‌کند. شما با بررسی انواع سنتور موسوی می‌توانید گزینه موردنیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

از بین انواع سنتور موسوی سنتور ساپلی حرفه‌ای‌ترین گزینه ساخته شده توسط استاد موسوی به شمار می‌رود. این سنتور به نوازندگان حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود. در ساخت سنتور ساپلی از چوب آفریقایی استفاده‌شده که این گزینه را نسبت به سایر مدل‌ها متمایز می‌کند.

علاوه بر این سنتور ساپلی از جنس گردو و به‌صورت معرق‌کاری تزیین‌شده است. مقاومت این نوع سنتور در برابر رطوبت بسیار بالا است به‌طوری‌که در مناطق مرطوب به‌خوبی کیفیت خود را حفظ می‌کند.

نوع دیگری از سنتور ساخته شده سنتور یک مهر ویژه است. درجه کیفیت سنتور توسط تعداد مهر در سنتور نشان داده می‌شود. سنتور یک مهر ویژه موسوی کیفیتی بالاتر از سنتور یک مهر ساده دارد که از چوب باکیفیت‌تر و صدای مناسب‌تری برخوردار است.

سایر سنتورهای ساخته شده توسط استاد موسوی سنتور دو مهر ساده، سنتور موسوی ۱۱ خرک، سنتور موسوی ۱۴ خرک، سنتور دو مهر ویژه، سنتور موسوی حرفه‌ای، سنتور موسوی ۱۲ خرک کروماتیک و سنتور دوک سوپرانو هستند.

نکات مهم هنگام خرید سنتور موسوی

همان‌گونه که در بالا اشاره کردیم سنتور موسوی در انواع مختلف و به‌منظور کاربرد متفاوت طراحی و ارائه می‌شوند. هنگام خرید سنتور نکات مختلفی را مدنظر قرار دهید. با توجه به میزان آشنایی شما با این ساز گزینه موردنظر را جهت خرید انتخاب کنید. چنانچه به‌صورت حرفه‌ای مشغول به فعالیت هستید، گزینه ساپلی برای شما مناسب خواهد بود. همچنین سنتور یک مهر ویژه و دو مهر ویژه نیز در مناطق مرطوب کارایی مناسبی خواهد داشت.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت سنتور موسوی

نوع سنتور انتخاب شده توسط شما از عوامل تأثیرگذار بر قیمت سنتور موسوی خواهد بود. از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت سنتور موسوی می‌توان به نوع چوب صفحه زیرین، کیفیت خرک، نوع آهن و آبکاری سنتور، جنس بدنه اصلی، کفه و کلاف و نوع سیم مورد استفاده  اشاره کرد.

شما برای خرید سنتور موسوی گزینه‌های متعددی پیش رو خواهید داشت. با توجه به شناختی که از انواع سنتور دارید می‌توانید متناسب با نیاز خود گزینه موردنظر را انتخاب کنید. چنانچه اطلاعی از نوع سنتور و کیفیت کارایی آن را ندارید می‌توانید از مشاورین متخصص در دلشاد موزیک اطلاعات لازم را کسب کنید.

خرید سنتور موسوی از فروشگاه دلشاد موزیک

فروشگاه دلشاد موزیک به‌واسطه فعالیت گسترده در حوزه سازها و انواع دستگاه موسیقی گزینه‌های متعددی برای شما ارائه خواهد داد. ما در این فروشگاه تمام مدل‌های سنتور استاد موسوی را برای شما فراهم می‌کنیم.

چنانچه اطلاع کافی از انواع مدل‌های سنتور ندارید می‌توانید از مشاورین ما اطلاعات لازم را کسب کنید. دلشاد موزیک با ارائه انواع سنتور با قیمت مناسب خدمات فروش و پس از فروش مناسبی نیز به شما ارائه می‌دهد.