در حال نمایش 11 نتیجه

کمانچه فردین صفاری پور دسته آبنوس

قیمت اصلی 9,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 8,500,000 تومان است.

کمانچه فردین صفاری پور دسته رزوود

قیمت اصلی 8,500,000 تومان بود.قیمت فعلی 7,500,000 تومان است.

کمانچه خالقی دو مهر

قیمت اصلی 6,100,000 تومان بود.قیمت فعلی 5,400,000 تومان است.

کمانچه نریمان

قیمت اصلی 3,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 2,500,000 تومان است.

قیمت کمانچه ارزان | فروش اقساطی کمانچه

خرید اینترنتی و قیمت بهترین مدل های کمانچه برای افراد حرفه ای و مبتدی. فروش اقساطی کمانچه با قیمت مناسب از دلشاد موزیک

مزایای خرید کمانچه در دلشاد موزیک

💬 پشتیبانی آنلاین پشتیبانی 24 ساعته در چت آنلاین و تلفنی
🏷️ قیمت کمانچه   ارزانترین قیمت کمانچه در دلشاد موزیک
⌚زمان تحویل سفارش ارسال سفارشات فروش کمانچه در کمترین زمان ممکن
📦 فروش عمده کمانچه خرید عمده کمانچه با شبکه توزیع گسترده‌
✅ معتبرترین فروشگاه خرید کمانچه در ایران دلشاد موزیک به عنوان اولین فروشگاه لوازم موسیقی و فروش کمانچه در ایران، فعالیت خود را با هدف فروش انواع ادوات موسیقی و لوازم جانبی از سال ۱۳۲۵ شروع کرده است.

قیمت ساز کمانچه | قیمت کمانچه مبتدی و حرفه ای

قیمت ساز کمانچه | قیمت کمانچه مبتدی و حرفه ای

در موسیقی اصیل ایران رد پای نوای کمانچه همیشه شنیده می‌شود.‌سازی اصیل که پیشینه‌اش به سده‌ی چهارم هجری بر می‌گردد. در تقسیم‌بندی های آلات موسیقی، کمانچه در رده‌ی ساز‌های زهی قرار می‌گیرد. برای نواختن آن از آرشه کمک گرفته می‌شود و نوازنده ساز را روی زمین یا زانوی خویش تکیه می‌دهد.

وسعت صدایی این ساز به اندازه‌ی 3 اکتاو است و تمام فواصل موسیقیایی از جمله پرده، نیم پرده و ربع پرده قابل اجرا شدن با این ساز هستند. پیش از خرید و اطلاع از قیمت کمانچه بهتر است،‌بخش های مختلف آن و ویژگی‌های ساز خوب را بشناسید، تا با یک خرید صحیح هم هزینه‌ها را کاهش دهید هم شوق نوازندگی را در خود زنده نگه دارید.

اغلب نوازندگان تازه کار با خرید یک ساز نامناسب و غیراستاندارد همراه با نامتعارف بودن قیمت کمانچه در ابتدای مسیر نوازندگی شوق و علاقه‌ی خود برای ادامه‌ی مسیر را ازدست می‌دهند، چرا که نواختن یک ساز نا مناسب بسیار مشکل است.

اجزای کمانچه

به طور کلی می‌توان گفت که اغلب ساز‌های اصیل ایرانی ساختار نسبتا مشابهی دارند و بسیاری از آن‌ها با یکدیگر هم خانواده هستند. ساز کمانچه نیز با رباب و قیچک هم خانواده می‌باشد. اجزای مختلف یک کمانچه‌ی خوب و با کیفیت به طور مناسب و هماهنگ در کنار یکدیگر قرار دارند و صدایی یک دست تولید خواهند کرد. یک کمانچه از کاسه‌ی طنینی، پوست، دسته، خرک، شیطانک، سیم گیر، سرپنجه، گوشی و 4 عدد سیم که ضخامت‌های متفاوتی دارند تشکیل شده است.

در نوع خاصی از کمانچه که به کمانچه لری معروف است، پشت کاسه‌ی طنینی به منظور ایجاد صدایی قوی‌تر و گیرا‌تر باز است. طول کلی کمانچه حدود 75 سانتی متر است و خوش دستی و راحتی نواختن می‌بایست یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شما هنگام خرید کمانچه باشد.

قیمت کمانچه حرفه ای با ارسال رایگان

با خرید کمانچه حرفه‌ای از فروشگاه آنلاین دلشاد موزیک و یا بصورت حضوری، از قیمت مناسب و خدمات ویژه بهره‌مند خواهید شد. در دلشاد موزیک، مجموعه‌ای از کمانچه‌های با کیفیت و برندهای معتبر را با انواع نواحی صوتی متنوع ارائه می‌دهیم.

با تأمین ارسال رایگان برای کمانچه‌های حرفه‌ای، شما قادر خواهید بود از خانه خود به راحتی به کمانچه موردنظرتان دسترسی پیدا کنید. ما با توجه به تخصص و تجربه خود، تنها از برندهای معتبر و سازندگان معروف استفاده می‌کنیم تا بهترین کیفیت را برای شما فراهم کنیم.

دلشاد موزیک در نظر دارد تجربه خریدی راحت و مطمئن را برای شما فراهم کند. با استفاده از سایت ما، شما قادر خواهید بود بین مجموعه‌ای از کمانچه‌های حرفه‌ای با قیمت مناسب و با کیفیت بالا انتخاب کنید و با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید.

ما به دنبال رضایت شما می باشد و به همین دلیل تمام تلاشمان را می‌کنیم تا تجربه خریدی بی‌نظیر را برای شما فراهم کنیم.پس از دسترسی به کمانچه حرفه‌ای موردنظرتان از طریق فروشگاه آنلاین دلشاد موزیک، درکنار شروع ماجرای جدیدی در دنیای موسیقی، لذت و رضایت را تجربه خواهید کرد.

 

قیمت کمانچه ارزان برای افراد مبتدی

اگر مبتدی هستید می توانید برای شروع از کمانچه نریمان  استفاده نمایید.

برای افراد متوسط: کمانچه خالقی را پیشنهاد می‌نماییم.

نکات مهمی که لازم است هنگام خرید کمانچه به آن‌ها توجه کنید:

  • کاسه طنینی، کاسه‌ی یک کمانچه نقش بسیار مهمی در صدای آن دارد، توازن، تقارن، جنس و شکل ظاهری کاسه‌ی طنینی هر یک به نوبه‌ی خود در کیفیت کمانچه موثر هستند. معمولا کمانچه‌های پشت بازی که از چوب یک تکه‌ی توت ساخته شده‌اند صدای بهتری دارند. در ساخت کمانچه‌هایی با کاسه‌ی کروی نیز از چوب یک تکه‌ی گردو استفاده می‌شود. کمانچه با کاسه‌ی پشت بسته صدای تودماغی‌تر و کمانچه‌ی پشت باز صدای گیرا تری دارد.
  • پوست باید کهنه باشد؛ برای پوست روی کاسه‌ی کمانچه لازم است از پوست کهنه‌ی حیواناتی مثل آهو یا بره استفاده شود. پوست‌های نازک صدایی واضح و روشن و پوست‌های کلفت صدای بم تری تولید می‌کنند. اتصال بی‌نقص پوست به بدنه، بیش‌تر از تصور شما در کیفیت صدای ساز تاثیر دارد.
  • دسته‌ی کمانچه؛ دسته‌ی کمانچه که حساس‌ترین نقطه‌ی ساز است باید از جنسی مستحکم و مقاوم ساخته شود. اکثر کمانچه‌ها دسته‌ای از جنس گردو، آبنوس و استخوان دارند. یک کمانچه‌ی خوب دسته‌ای بدون ترک و تاب دارد. البته نباید از اهمیت اتصال صحیح دسته به کاسه غافل شد. اگر زاویه‌ی اتصال از حد استاندارد بیش‌تر باشد اصطلاحا ساز سفت خوان‌تر است.
  • تناسب وزنی بسیار مهم است؛ در یک کمانچه‌ی مرغوب تناسب مناسبی بین دسته و کاسه برقرار است و ساز تعادل دارد.
  • به وجود مهر روی ساز دقت کنید، عیار سنجش کیفیت یک ساز وجود مهر سازنده روی آن است. هر تولید کننده‌ی ساز پس از ساختن کمانچه آن را تست می‌کند و در صورتی که کیفیت مناسبی داشته باشد آن را مهر می‌زند. پس خرید کمانچه‌های دارای مهر بهتر از خرید انواع بدون مهر و گمنام آن است.
  • خرید هارد کیس را فراموش نکنید؛ خرید ساز حتی با مناسب‌ترین قیمت کمانچه به تنهایی کفایت نمی‌کند. کمانچه یک ساز حساس و آسیب پذیر است. آسیب دیدن هر یک از اجزای آن می‌تواند به شکل واضحی کیفیت صدای ساز را کاهش دهد پس جهت حفظ و جلوگیری از آسیب ساز خود خرید هارد کیس مناسب و استفاده از ماده‌ی رطوبت گیر را فراموش نکنید و از آویختن کمانچه به شدت خودداری کنید. چرا که هم خطر سقوط و هم تاثیر پذیرفتن از رطوبت و تاب برداشتن دسته در کمین کمانچه‌ی شما خواهد بود.

 

برای خرید بهتر میتوانید به مقاله 5 نکته مهم هنگام خرید ساز کمانچه در وبلاگ دلشاد موزیک مراجعه بفرمایید