support
اینستاگرم واتس‌اپ تلگرام آپارات
در انبار موجود نمی باشد

ترومپت

ترومپت Suzuki

۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد

ترومپت

ترومپت Bach

۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد

ترومپت

ترومپت Best Fun

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
مقايسه
در انبار موجود نمی باشد

سازهای بادی

ترومپت Jinbao

مقايسه

قیمت ترومپت | فروش اقساطی ترومپت

خرید اینترنتی و قیمت بهترین مدل های ترومپت برای افراد حرفه ای و مبتدی. فروش اقساطی ترومپت با قیمت مناسب از دلشاد موزیک


خرید و قیمت ترومپت

ترومپت یک ساز بادی طرفدار است که همواره مشتری خاص خود را داشته است. در این مقاله به بررسی نکاتی می‌پردازیم که در خرید قیمت و ترومپت به شما کاربر گرامی دلشاد موزیک کمک می‌کند. شما با مطالعه‌ی این مقاله خواهید توانست قیمت ترومپت محبوبتان را تخمین زده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. یکی دیگر از انواع سازهای بادی که قدمت بالا و محبوبیت زیادی در بین افراد دارد ترومپت است. ترومپت نیز همچون شیپور در آغاز برای هشدار شروع جنگ و کارهایی شبیه به این استفاده می‌شده است.  

جنس ترومپت

ترومپت‌ها امروزه بیشتر از جنس آلیاژ برنج (مفرغ) ساخته می‌شوند؛ اما در طول تاریخ فلزاتی مانند نقره و مس نیز برای ساخت این ساز استفاده می‌شده است. امروزه ترومپت‌ها از آلیاژهایی ساخته می‌شود که زیبا، مستحکم و سبک باشند.  

خرید ترومپت با ارسال رایگان

در فروشگاه دلشاد موزیک تمام سفارشات بالای 500هزار تومان بصورت رایگان ارسال خواهند شد.

نکات مهم در هنگام خرید ترومپت

برای خرید ترومپت خوب لازم است اطلاعات کافی درباره‌ی سازها و کاربردهای آن‌ها داشته باشید. ساز ترومپت نیز یکی از سازهایی است که انواع بسیاری از آن در بازار موجود است. امروزه بسیاری از شرکت‌های بزرگ آلات موسیقی این ساز را تهیه می‌کنند و از میان معروف‌ترین ترومپت‌های جهان می‌توان ترومپت ژوپیتر یا ترومپت یاماها را نام برد. اگر شما یک نوازنده‌ی مبتدی هستید شاید بهتر باشد از یک استاد موسیقی برای انتخاب ترومپت موردنظر خود کمک بگیرید. ایضا در کنار کمک گرفتن از یک استاد می‌توانید در سایت دلشاد موزیک انواع ترومپت‌های شرکت‌های مختلف را ببینید.

خرید ترمپت از دلشاد موزیک

شما می‌توانید مشخصات ترومپت ها را بخوانید و قیمت‌ ترومپت ها را با یکدیگر مقایسه کنید. این کار کمک‌ می‌کند تا بتوانید برآورد درستی از بودجه‌ای که برای خرید ترومپت در نظر گرفته‌اید داشته باشید. اگر برند یا مدل خاصی به شما پیشنهاد شده است می‌توانید در دلشاد موزیک آن را ببینید و اطلاعات بیشتری درباره‌ی آن به دست آورید. سپس نسبت به خرید ترومپت اقدام فرمایید.