در حال نمایش یک نتیجه

قیمت زنبورک | خرید زنبورک | فروش اقساطی زنبورک

خرید اینترنتی و قیمت بهترین مدل های زنبورک برای افراد حرفه ای و مبتدی. فروش اقساطی زنبورک با قیمت مناسب از دلشاد موزیک

مزایای خرید زنبورک در دلشاد موزیک

💬 پشتیبانی آنلاین پشتیبانی 24 ساعته در چت آنلاین و تلفنی
🏷️ قیمت زنبورک   ارزانترین قیمت زنبورک در دلشاد موزیک
⌚زمان تحویل سفارش ارسال سفارشات فروش زنبورک در کمترین زمان ممکن
📦 فروش عمده زنبورک خرید عمده زنبورک با شبکه توزیع گسترده‌
✅ معتبرترین فروشگاه خرید زنبورک در ایران دلشاد موزیک به عنوان اولین فروشگاه لوازم موسیقی و فروش زنبورک در ایران، فعالیت خود را با هدف فروش انواع ادوات موسیقی و لوازم جانبی از سال ۱۳۲۵ شروع کرده است.

خرید و قیمت زنبورک

زنبورک یکی از قدیمی‌ترین و کهنه‌ترین سازهای جهان است که به آن هارپ یهودی (jew ‘s harp) هم گفته می‌شود که قدمت آن به قرن چهارم میلادی بر می‌گردد هرچند کشور و خواستگاه آن مشخص نیست اما آن را به کشورهای چین و مغلوستان نسبت داده‌اند. زنبورک در دسته ساز های افکت قرار می‌گیرد. قوپوز یا زنبورک فلزی که در میان ترکمن‌ها نیز رایج است ترکمن‌ها در زبان محاوره به آن قاووزنیز می‌گویند.زنبورک  از خانوادۀ خودصداهای تیغه‌ای است که با ضربۀ مستقیم به صدا درمی‌آید.

زنبورک فلزی یا چوبی است و با بدنه‌ای به شکل نعل اسب و زبانه‌ای که یک طرف آن به وسط انحنای ساز وصل می‌شود.

اجزای زنبورک:

مواد سازنده زنبورک از چیزهای ساده ای مثل چوب، فلز، استخوان و به‌طور کلی چیزهایی که در طبیعت و در دسترس انسان بود ساخته می‌شود. زنبورک از یک زبانه فلزی یا چوبی تشکیل شده که یک طرف آن به یک بدنه (فرام) گلابی‌شکل وصل است. این بدنه یک حفره رزونانس را شکل می‌دهد که نوازنده آن را در دهان خود نگه می‌دارد و زبانه ساز را فعال می‌کند. به این صورت که یا با انگشت‌ها آن را به صدا در می‌آورد یا به میله‌ای که در انتهای ساز است ضربه می‌زند.

با زنبورک میتوان نت های بین چهار تا ده نت را تولید کرد که از نت های هارمونیک هستند.با زبانه ی زنبورک فقط می توان یک ارتفاع زیر و بم را توید کرد.هر چند در قرن هجدهم نوازندگان ماهر در اروپا از زنبورک هایی با دو زبانه و بیشتر در زیر زیروبمی‌های متفاوت استفاده می‌کردند که گام‌های موسیقی را به طور کامل در بر می‌گرفت.

برندهای زنبورک:

برخی از بهترین برندهای زنبورک موجود در بازار که توصیه می‌شود به سراغ این برندها بروید، عبارت‌اند از:

  • زنبورک ایران ساز
  • زنبورک شوارتز

 جنس زنبورک:

اکثر زنبورک های در باز از ز یک میله یا زبانه قابل انعطاف فلزی یا از جنس خیزران  ساخته شده است که به یک قاب متصل است.

نحوه نواختن با زنبورک

برای نواختن ساز زنبورک، باید  قاب آن در میان دندان‌های جلویی بالا و پایین قرار گرفته  و با انگشت سبابه یا شست، زبانة آن به صدا در می‌آید. فضای خالی دهان و سینوس‌ها نقش زیادی در تولید صدا، طنین و رَنگ صوتی این ساز دارند و نحوۀ حرکت لب‌ها و شدت دم و بازدم هم در نوع رنگ و طنین و ارتفاع صدا موثرند. صدای زنبورک را در هر دو حالت دم و بازدم می‌توان شنید. آنچه در فرهنگ ترکمنی با این ساز اجرا می‌شود ریتم‌هایی است که تاخت‌های گوناگون اسب را تداعی می‌کند.

خرید انواع زنبورک دلشاد موزیک 

خرید زنبورک از دلشاد موزیک یکی از روش‌های مطمئن و به‌صرفه است. خرید از دلشاد موزیک به روش غیرحضوری امکان‌پذیر است. با خرید از این مجموعه در وقت و هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد شد. دلشاد موزیک چندین سال است که انواع سازهای افکت، سازهای بادی، زهی و کوبه‌ای را در برندهای داخلی و خارجی و با ضمانت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این مجموعه علاوه بر ساز سایر لوازم جانبی ساز را نیز با قیمت مناسبی عرضه می‌کند