نمایش 1–12 از 13 نتیجه

قیمت و خرید سه تار عظیمی

استاد عظیمی سازنده  نامی در حوزه سه تار است. ایشان با ارائه انواع سه تار با کیفیت بالا خدمات مناسبی به نوازندگان و هنرجویان ارائه می‌دهد. خرید و قیمت سه تار عظیمی به‌گونه‌ای است که شما را از داشتن یک سه تار با کیفیت بالا و قیمت مقرون‌به‌صرفه بهره‌مند می‌کند.

معرفی سه تار عظیمی

رعایت مناسب اندازه‌ها در کنار فاکتورهایی همچون جنس چوب و کیفیت بالا موجب شده که معرفی سه تار عظیمی از محبوب‌ترین گزینه‌ها جهت خرید توسط نوازندگان باشد. داشتن صدای مطلوب و شرایط نوازندگی آسان و مناسب موجب ایجاد اشتیاق در بین هنرجویان خواهد شد.

با توجه به اینکه سه تار سازی بسیار ظریف است استفاده از چوب مناسب و ارتعاش مطلوب در آن بسیار مهم و کاربردی خواهد بود. سه تار عظیمی به‌واسطه به کار رفتن مواد با کیفیت و نوع ساخت مناسب صدایی ماندگار برای شما خواهد داشت.

استاد عظیمی خود به‌عنوان یک نوازنده مسلط در حوزه‌های تنبور و سه تار فعالیت می‌کند. این شرایط موجب شده که برای ساخت انواع دستگاه‌های نوازندگی با استفاده از استانداردهای جهانی و  کیفیت بالای چوب صدای مناسبی از ساز شنیده شود. استاد عظیمی بیشتر در ساخت سازهای خود از چوب‌هایی به عمر بین ۸ تا ۱۰ سال استفاده می‌کند. این چوب‌ها برای ساز مناسب بوده و صدا را با کیفیت بالا و دل‌نشین به گوش شنونده می‌رسانند.

انواع سه تار عظیمی

استاد عظیمی در گستره وسیعی برای هنرجویان غیرحرفه‌ای و حرفه‌ای سه تارهای خود را طراحی و تولید می‌کند. سه تار عظیمی لا ترک آبنوس به‌عنوان یک سه تار حرفه‌ای برای افراد از دوره مبتدی تا حرفه‌ای کاربرد فراوان خواهد داشت. چنانچه قصد دارید نوازندگی با سه تار را آغاز کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از سه تار عظیمی لا ترک آبنوس خواهد بود.

برای بررسی انواع سه تارهای استاد عظیمی می‌توانید با مراجعه به دلشاد موزیک گزینه‌های متعددی را موردبررسی قرار دهید. استفاده از چوب با کیفیت بالا در ساخت سه تار موجب بالا رفتن استحکام و کارایی آن خواهد شد. جنس چوب مورد استفاده در سه تار عظیمی معمولاً از چوب گردو است. بااین‌حال استفاده از چوب توت در صفحه رویی در انواع سه تارهای عظیمی موجب افزایش ارتعاش صدا خواهد شد همچنین مقاومت سطحی سه تار به حد بالایی افزایش خواهد یافت.

نکات مهم هنگام خرید سه تار عظیمی

بررسی نکات مهم هنگام خرید سه تار عظیمی به شما کمک می‌کند تا گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. دقت کنید در سه تار عظیمی معمولاً جنس کاسه از چوب گردو همچنین جنس دسته و جنس سیم گیری از این چوب هستند. با این وجود استفاده از چوب توت نیز در جنس صفحه رویی موجب بالا رفتن کیفیت سه تار خواهد شد.

دقت داشته باشید که از استخوان شتر در ساخت شیطانک ساز استفاده شده باشد. یکی دیگر از نکات مهم هنگام خرید استخوان شتر در ساخت شیطانک ساز و بررسی پرده‌های ثابت خواهند بود. استفاده از روده حیوانات موجب می‌شود که مقاومت مناسبی در پرده‌های ساز و استخوان شتر در ساخت شیطانک ساز مشاهده کنید.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت سه تار عظیمی

با توجه به اینکه این دستگاه ساخته داخل است، شما به نوسانات ارزی کار نخواهید داشت. قیمت سه تار عظیمی نسبت به کارایی آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است. هنگام خرید سه تار عظیمی عواملی مانند جنس کاسه ساز، جنس صفحه چوب، جنس دسته و جنس خرک و سیم گیر را موردبررسی قرار دهید.

هرکدام از گزینه‌های بالا می‌توانند از عواملی باشند که بر قیمت سه تار عظیمی تأثیرگذار خواهد بود. سه تار عظیمی به‌عنوان یک ساز نیمه‌حرفه‌ای تا حرفه‌ای مناسب برای ادامه روند فعالیت شما در حوزه موسیقی خواهد بود.

همچنین در نمونه‌های از سه تارهای عظیمی استفاده از آبنوس موجب بالا رفتن کیفیت و همچنین قیمت ساز خواهد شد. دقت کنید که هنگام خرید سه تار عظیمی هارد کیس و سافت کیس را نیز تهیه کنید.

خرید سه تار عظیمی از فروشگاه دلشاد موزیک

خرید انواع سازها به جهت تخصصی بودن نیاز به مشاوره‌های لازم را خواهد داشت. همواره تأکید می‌شود برای خرید ساز خصوصاً سه تار به یک مرکز فروش معتبر مراجعه کنید. شما می‌توانید با خرید سه تار عظیمی از فروشگاه دلشاد موزیک از خدمات متنوعی نیز بهره‌مند شوید.