نمایش دادن همه 10 نتیجه

خرید و قیمت گیتار Alhambra

جهت بررسی خرید و قیمت گیتار Alhambra شما می‌توانید مدل‌های مختلف این برند را بررسی کنید. گیتار به‌عنوان یکی از پرطرفدارترین سال‌ها امروزه موردتوجه هنرجویان و نوازندگان قرارگرفته است. انواع گیتارهای  به‌واسطه طراحی و کیفیت بالایی که دارند بیش از نمانام‌های دیگر با استقبال هنرجویان مواجه هستند.

خرید و قیمت گیتار Alhambra  بسته به مدل آن با تفاوت‌هایی در قیمت مواجه خواهد بود. کیفیت گیتار  به‌گونه‌ای هستند که امروزه در بیش از ۴۰ کشور جهان طراحی و تولید انواع گیتار این برند انجام می‌پذیرد.

معرفی گیتار Alhambra

با بیش از ۵۰ سال تجربه در ساخت گیتارهای فلامنکو، کلاسیک و استیل از باکیفیت‌ترین برند‌های سازنده گیتار است. در ساخت گیتارهای  ترکیبی از سنت و مدرنیته به‌خوبی اجرا می‌شود. متخصصین مشغول در Alhambra به‌واسطه تجربه و تخصص بالایی که در این حوزه دارند بهترین اساتید سازنده سازه‌ای زهی هستند.

انواع گیتار Alhambra

طراحی مناسب، کیفیت بالا و صدای منحصربه‌فرد گیتارهای  به‌گونه‌ای هستند که انواع گیتار Alhambra  امروزه مورد استقبال هنرجویان قرار می‌گیرند. طراحان درAlhambra  با بررسی تمام عوامل و به‌واسطه حرفه‌ای بودن متخصصین، انتخاب دقیق و مناسب چوب و همچنین دقت فوق‌العاده در ساخت گیتارها توانسته‌اند انواع گیتار Alhambra را باکیفیت بالا طراحی و تولید کنند.

با ۵ خط تولید گیتار کلاسیک، گیتار زهی، استیل مدل‌های امضا، بندوریا و رباب و همچنین گیتار فلامنکو به‌خوبی نیاز هنرجویان را در ساخت انواع گیتار پاسخگو خواهد بود. بسته به نیاز خود شما می‌توانید از بین انواع گیتارهای  گزینه مورد نظر را جهت خرید انتخاب کنید.

در تازه ترین مدل‌های گیتار خود علاوه بر کیفیت بالا و صدای بی نظیر سعی کرده با مناسب ترین قیمت گیتارهای خود را عرضه کند. علاوه بر این با طراحی خاصی که گیتارهای  دارند موجب جلوگیری از هدر رفتن چوب می شوند.

نکات مهم هنگام خرید گیتار  Alhambra

قبل از خرید هر گیتار شما باید نکات مهمی را مدنظر قرار دهید. شناخت ساختمان گیتار از مهم‌ترین نکاتی است که باید مدنظر خود قرار دهید. از دیگر نکات مهم بررسی ساخت گیتار و یکنواختی آن خواهد بود. دقت کنید که دسته گیتار کاملاً صاف و بدون انحراف باشد.

نوع سیم استفاده‌شده در گیتار را نیز باید انتخاب کنید. سیم‌ها امروزه نایلونی و فلزی از جنس فولاد هستند. از دیگر نکات مهم هنگام خرید گیتار  توجه به نوع چینش فرت تا خواهد بود. فرت تا با چینش مناسب می‌توانند باعث نواختن گیتار به شکل فوق‌العاده‌ای شوند.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت گیتار Alhambra

ازجمله عوامل تأثیرگذار بر قیمت گیتار Alhambra به‌طورقطع نوع گیتار انتخابی خواهد بود. با توجه به ارائه انواع مدل‌های گیتار توسط  قیمت آنان نیز با تفاوت‌هایی مواجه خواهد بود.

به‌طور مثال مدل جدید گیتار Z Nature به‌عنوان یک گیتار کلاسیک باقیمت بسیار مناسب عرضه می‌شود. گیتارهای  باکیفیت مناسب جهت استفاده افراد نیمه‌حرفه‌ای نیز  در مدل‌های 5p ct   و برای افراد حرفه‌ای 11p  در دسترس قرار دارند. با توجه به اینکه محصولات  دارای گستردگی خاصی هستند نیز قیمت‌های متفاوتی را خواهند داشت.

 

خرید گیتار Alhambra از فروشگاه دلشاد موزیک

شما با خرید گیتار Alhambra از فروشگاه دلشاد موزیک می‌توانید علاوه بر کیفیت بالا از قیمت مناسبی نیز برخوردار شوید. دلشاد موزیک به‌واسطه چندین سال عملکرد در این حوزه انواع گیتارهای  برای شما عرضه می‌کند. علاوه بر این می‌توانید با خرید از دلشاد موزیک از قیمت مناسبی نیز جهت خرید بهره‌مند شوید.