نمایش دادن همه 3 نتیجه

خرید و قیمت ویولن آلوی (Allway)

ویولن یکی از سازهای زهی محبوب است. این ساز معمولاً در ابعاد و اندازه کوچکی تولیدشده و برای سبک موسیقی‌های مختلفی استفاده می‌شود. اصالت ساز ویولن به کشور ایتالیا بازمی‌گردد؛ اما امروزه این ساز در انواع برندهای خارجی و داخلی تولید می‌شود. شناخت هر یک از برندها به هنرجویان کمک خواهد کرد تا ساز خوب و مناسبی را انتخاب نمایند. یکی از برندهای معتبر این ساز ویولن آلوی (Allway) می‌باشد. در ادامه بیشتر با خرید و قیمت ویولن آلوی (Allway) آشنا خواهید شد.

معرفی ویولن آلوی (Allway)

برند آلوی ممکن است برای بسیاری از افراد چندان شناخته‌شده نباشد. معرفی ویولن آلوی (Allway) به شما کمک خواهد کرد سازی اصل و باکیفیت را خریداری نمایید. آلوی (Allway) یکی از تولیدکنندگان انواع ویولن در چین محسوب می‌شود. این برند انواع مدل‌های ویولن را با استفاده از متریال‌های مرغوب تولید و روانه بازار می‌کند. می‌توان گفت که کمپانی آلوی تازه‌کار می‌باشد اما توانسته در همین زمان کم نظر مشتریان را به خود جلب نماید. در این کمپانی بیشتر ویولن در اندازه 4/4 تولید می‌شود و ویولن‌های این مجموعه دارای تنوع طرح و رنگ هستند.

انواع ویولن آلوی (Allway)

ویولن‌های آلوی ضمن تنوع بالا بیشتر در دو مدل کلی طراحی و تولید می‌شوند. به‌طورکلی انواع ویولن آلوی (Allway) عبارت‌اند از:

  • ویولن Allway 101: این نوع ویولن جزء مدل‌های ساده و ابتدایی می‌باشد. ازاین‌رو مدل 101 آلوی بیشتر مورداستفاده هنرجویان و افراد تازه‌کار قرار می‌گیرد. این ویولن با قیمت پایینی در بازار عرضه می‌شود. بدنه این ویولن از چوب درخت افرا تولیدشده است. جنس صفحه انگشت گذاری این مدل ویولن از آبنوس می‌باشد. به‌طورکلی این مدل ویولن دارای استانداردهای لازم بوده و از صدای خوبی برخوردار است.
  • ویولن آلوی MV130: سیستم صدا این مدل ویولن آکوستیک است. جنس صفحه رویی از صنوبر و صفحات کناری و پشتی و جنس دسته و خرک از چوب افرا می‌باشد. این ویولن دارای 4 عدد پیچ تنظیم‌کننده کوک است؛ و در سایز چهارچهارم تولید می‌شود.

می‌توان انواع ویولن آلوی (Allway) را از فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور خریداری کرد.

نکات مهم در خرید ویولن آلوی (Allway)

در خرید هر سازی باید نکاتی را در نظر گرفت و ساز را به‌درستی بررسی کرد. برخی از نکات مهم در خرید ویولن آلوی (Allway) عبارت‌اند از:

  • بررسی بدنه ‌ساز: باید هنگام خرید جنس بدنه‌ ساز موردتوجه قرار گیرد. چوب‌های صنوبر، بید، آبنوس و افرا انتخاب مناسبی هستند. همچنین باید توجه داشت که بدنه‌ساز بدون ترک و خوردگی باشد این عوامل موجب تولید صدای ناخوشایند می‌شوند.
  • بررسی دسته ویولن: خرک باید دقیقاً میان دو دریچه خروج صدا قرارگرفته باشد. گریف و خرک باید موازی هم و در یک راستا باشند. اگر این دو قسمت انحراف داشته باشند صدای ساز چندان خوشایند نخواهد بود.
  • بررسی گوشی ویولن: گوشی ویولن باید به‌خوبی بچرخد و گیر نداشته باشد. گوشی‌ها کار کوک‌کردن را انجام می‌دهند و سفت یا شل بودن زیاد آن‌ها کار را دشوار خواهد کرد.

عوامل مؤثر بر میزان قیمت ویولن آلوی (Allway)

ویولن آلوی (Allway) در بازار باقیمت مناسبی عرضه می‌شود. بااین‌حال نوع مدل ازجمله عوامل مؤثر بر میزان قیمت ویولن آلوی (Allway) محسوب می‌شوند. مدل 101 نسبت به مدل MV130 دارای قیمت مناسب‌تری است.

خرید ویولن آلوی (Allway) از دلشاد موزیک

خرید ویولن آلوی (Allway) از دلشاد موزیک در انواع مدل‌ها و باقیمت مناسب امکان‌پذیر شده است. دلشاد موزیک یکی از فروشگاه‌های معتبر ساز است که انواع سازهای زهی، کوبه‌ای و بادی را عرضه می‌کند. این مجموعه ویولن آلوی (Allway) را با لوازم جانبی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خرید از دلشاد موزیک به روش اینترنتی و به‌صورت نقدی و اقساطی فراهم‌شده است. دلشاد موزیک دارای ارسال رایگان بوده و تمامی سازها و لوازم جانبی را با ضمانت عرضه می‌کند.