نمایش دادن همه 12 نتیجه

خرید و قیمت هنگ درام آرشا

هنگ درام نوعی ساز کوبه‌ای خوش‌صدا است که برای اولین بار در سویس ساخته شد. رفته‌رفته مدل‌های مختلفی از این ساز در کشورهای مختلف مورداستفاده قرار گرفت. شرکت‌ها و کارگاه‌های مختلفی درزمینهٔ تولید هنگ درام فعالیت دارند. آشنایی با این شرکت‌ها و برندها به نوآموزان و هنرجویان در انتخاب ساز مناسب کمک شایانی خواهد کرد. هنگ درام آرشا یکی از مدل‌های زیبا و باکیفیت است. در این متن قصد داریم مطالبی در ارتباط با خرید و قیمت هنگ درام آرشا در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

معرفی برند هنگ درام آرشا

هنگ درام یکی از سازهایی است که در چند سال اخیر وارد ایران شده و کارگاه‌های مختلفی درزمینهٔ تولید این ساز فعالیت کرده‌اند. معرفی برند هنگ درام آرشا نیز به نوازندگان مبتدی کمک خواهد کرد تا در صورت انتخاب این برند، سازی از روی آگاهی خریداری نمایند. محمدرضا قره‌باغی مؤسس برند هنگ درام آرشاه پنتام است. این فرد از نوازندگان بهنام این ساز محسوب می‌شود که در سال 1398 هنگ درام را به بازار عرضه کرد. این ساز کوبه‌ای دارای گارانتی بوده و در مدل‌های متنوعی تولید می‌شود.

انواع مدل‌های هنگ درام آرشا

ازآنجایی‌که برند آرشا دارای سابقه چندانی نیست از تنوع محصولات کمی نیز برخوردار می‌باشد. بااین‌حال این برند ضمن دارا بودن سابقه کم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است؛ و تا حدی نیز در محصولات خود تنوع ایجاد کرده است. برخی از انواع مدل‌های هنگ درام آرشا عبارت‌اند از:

  • هنگ درام آرشا مدل هفت‌رنگ: این مدل هنگ درام از فولاد ضدزنگ تولیدشده و سطح آن دارای هفت‌رنگ متنوع و زیبا می‌باشد. این ساز 9 نت داشته و با کیس سافت اورجینال عرضه می‌شود.
  • هنگ درام آرشا طرح 3: ابعاد این هنگ درام 58 در 58 سانتیمتر است و 3.5 کیلوگرم وزن دارد. این هنگ درام از فولاد ضدزنگ تولیدشده و با کاور عرضه می‌شود.

می‌توان انواع مدل‌های هنگ درام آرشا را به روش‌های حضوری و غیرحضوری از فروشگاه‌های سراسر کشور خریداری کرد.

نکات مهم در خرید هنگ درام آرشا

در خرید هر سازی باید نکاتی را در نظر گرفت تا سازی مرغوب باکیفیت خریداری شود. قبل از خرید هنگ درام نیز باید نکاتی را در نظر گرفت و ساز استانداردی را خریداری کرد. برخی از نکات مهم در خرید هنگ درام آرشا عبارت‌اند از:

  • قیمت هنگ درام: قیمت هنگ درام از مهم‌ترین نکاتی است که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. این ساز گران‌قیمت بوده و بهتر است قبل از خرید مدل‌ها و جنس‌های مرغوب را شناسایی نمایید. هنگ درام 440 هرتز نسبت به هنگ درام با فرکانس 432 هرتز ارزان‌تر می‌باشد. همچنین هنگ درام با تعداد نت کمتر از قیمت مناسب‌تری برخوردار است.
  • نوع گام و نت هنگ درام: گام هنگ درام از کوک ثابتی برخوردار است و نمی‌توان گام آن را تغییر داد. ازاین‌رو قبل از خرید مطمئن شوید که قصد انتخاب کدام گام را دارید.
  • نوع طرح و مدل هنگ درام: این ساز با طرح‌ها و شکل‌های مختلفی عرضه می‌شود. طرح و شکل هنگ درام را می‌توان با توجه به سلیقه خود انتخاب کرد.

عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت هنگ درام آرشا

هنگ درام آرشا نسبت به سایر برندهای این ساز دارای قیمت مناسب‌تری است. بااین‌حال تمامی مدل‌های این برند دارای قیمت یکسانی نیستند. از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت هنگ درام آرشا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابعاد و وزن هنگ درام
  • نوع مدل هنگ درام
  • تعداد نت‌های هنگ درام

خرید هنگ درام آرشا از دلشاد موزیک

خرید هنگ درام آرشا از دلشاد موزیک با مناسب‌ترین قیمت و به روش غیرحضوری فراهم‌شده است. دلشاد موزیک یکی از فروشگاه‌های معتبر ساز و لوازم جانبی می‌باشد که محصولات خود را با ارسال رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این مجموعه مدل‌های مختلفی از سازهای بادی، کوبه‌ای، زهی و افکت را با ضمانت به مشتریان سراسر کشور عرضه می‌کند.