نمایش دادن همه 8 نتیجه

خرید و قیمت ویولن مولر

کیفیت قابل‌قبول و صدای فوق‌العاده‌ای که ویولن‌های مولر دارند این گزینه را به یک برند محبوب در بین هنرجویان تبدیل کرده است. مقایسه و قیمت ویولن مولر با برندهای دیگر نشان از خرید یک گزینه مقرون‌به‌صرفه می‌دهد. شما برای بررسی انواع ویولن‌های مولر می‌توانید با مراجعه به دلشاد موزیک از قیمت‌های انواع ویولن مولر اطلاعات یافته و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

معرفی ویولن مولر

ویولن مولر به‌عنوان بهترین گزینه برای نوازندگی در سبک‌های کلاسیک و پاپ است. این برند به‌واسطه گستردگی زیادی که در آن دارد برای افراد مبتدی و افراد حرفه‌ای گزینه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌کند.

ویولن عنوان یک ساز زهی – آرشه‌ای توسط کشور ایتالیا ابداع‌شده است. ویولن به‌عنوان یک ساز تغییریافته و تکمیل‌شده از ساز رباب است. ویولن مولر با صدای پرطنین و گرم از برندهای محبوب در بین نوازندگان و هنرجویان است.

انواع ویولن مولر

ویولن مولر با گستردگی فراوانی برای نوازندگان مبتدی و حرفه‌ای طراحی و تولید می‌شوند. ویولن مدل 300 و مدل ۴۰۰ برای استفاده توسط افراد مبتدی و به‌خصوص جوانان گزینه‌ای مناسب خواهند بود.

بااین‌وجود گستردگی ویولن‌های مولر به این حوزه ختم نمی‌شود. مولر انواع ویولن‌های آکوستیک و کلاسیک و الکتریکی را به‌خوبی برای هنرجویان طراحی و تولید می‌کند. ویولن مولر الکتریکی توسط نوازندگان حرفه‌ای معمولاً در استیج مورداستفاده قرار می‌گیرد. ویولن آکوستیک نیز برای افراد مبتدی می‌تواند بهترین گزینه باشد. این ویولن‌ها سنتی هستند و باقیمت مناسبی به هنرجویان عرضه می‌شوند.

نکات مهم هنگام خرید ویولن مولر

هنگام خرید ویولن باید نکاتی را مدنظر قرار دهیم. با توجه به سطح آمادگی و آموزشی که دیده‌اید اقدام به خرید ویولن مناسب کنید.

مولر ویولن‌های خود را در زمینه‌های مختلف طراحی و تولید می‌کند. شما با توجه به سبکی که قصد نوازندگی در آن را دارید باید با آگاهی ویولن موردنظر را بخرید هنگام خرید اندازه ویولن، لوازم جانبی، کیفیت ویولن و قیمت ویولن را نیز در نظر بگیرید.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ویولن مولر

به‌طورکلی هنگام خرید ویولن عواملی بر قیمت آن تأثیرگذار هستند. نوع ویولن انتخابی توسط شما باید با توجه به سبک نوازندگی شما انتخاب شود. ازجمله عوامل تأثیرگذار بر قیمت ویولن مقدار نوسانات ارزی خواهد بود. با توجه به اینکه ویولن‌های مولر به‌صورت اورجینال توسط دلشاد موزیک عرضه می‌شود بالا رفتن نرخ ارز بر قیمت آن تأثیر فراوان خواهد گذاشت.

علاوه بر این جنس چوب مورداستفاده که می‌تواند از آبنوس، صنوبر و بید باشد نیز در قیمت ویولن تأثیرگذار خواهد بود.

خرید ویولن مولر از فروشگاه دلشاد موزیک

فروشگاه دلشاد موزیک به‌واسطه تجربه و تخصصی که در ارائه انواع سازها دارد خدمات متنوعی به شما ارائه می‌دهید. شما با خرید ویولن مولر از فروشگاه دلشاد موزیک می‌توانید از خدمات فروش و پس از فروش به‌خوبی بهره‌مند شوید. تنوع ویولن‌های ارائه‌شده توسط ما به‌گونه‌ای است که تمام نیازهای شما را پاسخگو خواهد بود.