کادو

ساز بخر، کادوپیچ شده

هدیه بده

ساز خاطره‌ انگیزترین هدیه

موسیقی یکی از هنرهاییه که در زندگی همه انسان‌های کره زمین جریان داره،  کمتر کسی رو پیدا می‌کنی که در خاص‌ترین لحظات زندگیش با یک موزیک، خاطره‌ای نساخته باشه و خیلی وقتا با اون خاطرات رو مرور نکرده باشه. حالا فکر کن برای کسی که عاشق دنیای موسیقیه و کلی از خاطراتشو با موسیقی‌های مختلف ساخته، چه هدیه‌ای می‌تونه بهتر از یک ساز باشه؟

ساز هدیه‌ای برای همه

موسیقی یک زبان جهانیه که همه افراد رو به هم متصل می‌کنه و قابلیت ایجاد خاطرات و احساسات عمیق رو داره. هدیه دادن یک ساز موسیقی به عنوان یک کادو ویژه می‌تونه تجربه‌ای فراموش نشدنی برای دریافت کننده باشه، اما چطوری؟

کادو دادن ساز می‌تونه یک تجربه عمیق به دریافت کننده هدیه بده و این تجربه ارزشمنده که سال‌های سال می‌تونه رشد پیدا کنه و باعث بشه کسی که ازتون کادو گرفته هر وقت که با سازش ارتباط برقرار کنه شما رو به خاطر بیاره.

کادو

کادو با دلشاد موزیک

به چه کسایی ساز کادو بدیم؟

از دانشجویان موسیقی که به دنبال یادگیری یک ساز به صورت تخصصی هستن تا هنرمندهای حرفه‌ای که دنبال تجربه‌‌های خاص می‌گردن، کادو دادن ساز می‌تونه بهترین انتخاب شما باشه. همچنین، اگه بین دوستان‌ یا اعضای خانواده‌‌تون کسی هست که سال‌هاست عشق موسیقی و یک سازی رو رو در دل داره و به هر دلیلی نتونسته ساز مورد علاقه‌شو بخره، با کادویی موندگار و خاص، شما می‌تونین این فرد رو تحت تاثیر قرار بدین و برای همیشه خودتون و کادتون رو موندگار کنین.

هدیه ساز با هر بودجه‌...

یکی از خوبی‌های خرید هدیه از دلشاد موزیک اینه که با هر بودجه‌ای که دارین می‌تونین از دلشاد موزیک ساز بخرین. بله، با هر بودجه‌ای! احتمالا براتون جالب باشه که شما می‌تونین فقط با پرداخت ۳۰۰ هزار می‌تونین از دلشاد موزیک ساز بخرین. ما براتون یک دسته‌بندی قیمتی تهیه کردیم که از ۳۰۰ هزارتومن شروع می‌شه و تا x میلیون تومن ادامه داره. فقط کافیه بنا به علاقه فردی که می‌خواین براش کادو بخرین و سلیقه خودتون یک ساز رو انتخاب کنین و از دلشاد موزیک سفارشش بدین، اینم یادتون نره که شما می‌تونین به راحتی از چند راه مختلف از دلشاد موزیک به صورت قسطی خرید کنین.

ما ساز رو براتون کادو می‌کنیم!

وقتی تصمیم گرفتین که یک ساز رو برای هدیه انتخاب کنین، دیگه لازم نیست نگران هیچی باشین، ما ساز رو با زیباترین دیزاین و شکیل‌ترین ظاهر براتون کادو می‌کنیم. حتی می‌تونیم با سلیقه و درخواست خودتون به صورت سفارشی سازی شده ساز رو براتون کادو می‌کنیم.

تضمین اصالت ساز

دلشاد موزیک با بیشتر از ۷۵ سال سابقه فعالیت، کیفیت و اصالت تمامی کالاهاش رو تضمین می‌کنه و در صورت داشتن هر مشکل در ساز، دلشاد موزیک کالاش رو با یک کالای سالم جایگزین می‌کنه؛ پس اصلا جای نگرانی نیست و شما می‌تونین با خیال راحت ساز مورد علاقه‌تون رو انتخاب و سفارش بدین.

انتخاب هدیه بر اساس قیمت

تا ۱ میلیون تومان

انتخاب ساز مد نظر شما تا سقف قیمت یک میلیون تومان

۱ تا ۵ میلیون تومان

انتخاب ساز مد نظر شما تا سقف قیمت یک میلیون تومان

۵ تا ۱۰ میلیون تومان

انتخاب ساز مد نظر شما تا سقف قیمت یک میلیون تومان

بالای ۱۰ میلیون تومان

انتخاب ساز مد نظر شما تا سقف قیمت یک میلیون تومان