کادو

ساز بخر، کادوپیچ شده

هدیه بده

ساز خاطره‌ انگیزترین هدیه

موسیقی یکی از هنرهاییه که در زندگی همه انسان‌های کره زمین جریان داره،  کمتر کسی رو پیدا می‌کنی که در خاص‌ترین لحظات زندگیش با یک موزیک، خاطره‌ای نساخته باشه و خیلی وقتا با اون خاطرات رو مرور نکرده باشه. حالا فکر کن برای کسی که عاشق دنیای موسیقیه و کلی از خاطراتشو با موسیقی‌های مختلف ساخته، چه هدیه‌ای می‌تونه بهتر از یک ساز باشه؟

ساز هدیه‌ای برای همه

موسیقی یک زبان جهانیه که همه افراد رو به هم متصل می‌کنه و قابلیت ایجاد خاطرات و احساسات عمیق رو داره. هدیه دادن یک ساز موسیقی به عنوان یک کادو ویژه می‌تونه تجربه‌ای فراموش نشدنی برای دریافت کننده باشه، اما چطوری؟

کادو دادن ساز می‌تونه یک تجربه عمیق به دریافت کننده هدیه بده و این تجربه ارزشمنده که سال‌های سال می‌تونه رشد پیدا کنه و باعث بشه کسی که ازتون کادو گرفته هر وقت که با سازش ارتباط برقرار کنه شما رو به خاطر بیاره.

کادو با دلشاد موزیک

به چه کسایی ساز کادو بدیم؟

از دانشجویان موسیقی که به دنبال یادگیری یک ساز به صورت تخصصی هستن تا هنرمندهای حرفه‌ای که دنبال تجربه‌‌های خاص می‌گردن، کادو دادن ساز می‌تونه بهترین انتخاب شما باشه. همچنین، اگه بین دوستان‌ یا اعضای خانواده‌‌تون کسی هست که سال‌هاست عشق موسیقی و یک سازی رو رو در دل داره و به هر دلیلی نتونسته ساز مورد علاقه‌شو بخره، با کادویی موندگار و خاص، شما می‌تونین این فرد رو تحت تاثیر قرار بدین و برای همیشه خودتون و کادتون رو موندگار کنین.

هدیه ساز با هر بودجه‌...

یکی از خوبی‌های خرید هدیه از دلشاد موزیک اینه که با هر بودجه‌ای که دارین می‌تونین از دلشاد موزیک ساز بخرین. بله، با هر بودجه‌ای! احتمالا براتون جالب باشه که شما می‌تونین فقط با پرداخت 300 هزار می‌تونین از دلشاد موزیک ساز بخرین. ما براتون یک دسته‌بندی قیمتی تهیه کردیم که از 300 هزارتومن شروع می‌شه و تا x میلیون تومن ادامه داره. فقط کافیه بنا به علاقه فردی که می‌خواین براش کادو بخرین و سلیقه خودتون یک ساز رو انتخاب کنین و از دلشاد موزیک سفارشش بدین، اینم یادتون نره که شما می‌تونین به راحتی از چند راه مختلف از دلشاد موزیک به صورت قسطی خرید کنین.

ما ساز رو براتون کادو می‌کنیم!

وقتی تصمیم گرفتین که یک ساز رو برای هدیه انتخاب کنین، دیگه لازم نیست نگران هیچی باشین، ما ساز رو با زیباترین دیزاین و شکیل‌ترین ظاهر براتون کادو می‌کنیم. حتی می‌تونیم با سلیقه و درخواست خودتون به صورت سفارشی سازی شده ساز رو براتون کادو می‌کنیم.

تضمین اصالت ساز

دلشاد موزیک با بیشتر از 75 سال سابقه فعالیت، کیفیت و اصالت تمامی کالاهاش رو تضمین می‌کنه و در صورت داشتن هر مشکل در ساز، دلشاد موزیک کالاش رو با یک کالای سالم جایگزین می‌کنه؛ پس اصلا جای نگرانی نیست و شما می‌تونین با خیال راحت ساز مورد علاقه‌تون رو انتخاب و سفارش بدین.

تضمین اصالت ساز

انتخاب هدیه بر اساس قیمت

تا 1 میلیون تومان

انتخاب ساز مد نظر شما تا سقف قیمت یک میلیون تومان

1 تا 5 میلیون تومان

انتخاب ساز مد نظر شما تا سقف قیمت یک میلیون تومان

5 تا 10 میلیون تومان

انتخاب ساز مد نظر شما تا سقف قیمت یک میلیون تومان

بالای 10 میلیون تومان

انتخاب ساز مد نظر شما تا سقف قیمت یک میلیون تومان

سوالات متداول برای خرید ساز هدیه از دلشاد موزیک

هزینه کادوپیچ با توجه به اندازه و نوع ساز انتخابی شما متغیر است. موقع ثبت سفارش محصول مورد نظرت می‌تونی هزینه‌ای که باید برای کادوپیچ پرداخت کنی رو ببینی.

موقع ثبت سفارش فقط کافیه تا چک باکس کادوپیچ رو تیک بزنی و بقیه کار رو به تیم ما در دلشاد موزیک بسپاری. ما ساز رو با بسته‌بندی مناسب و زیبا در سریع‌ترین زمان برات ارسال می‌کنیم.

ما همه سازها رو بدون توجه به اندازه و سایز کادو و براتون ارسال می‌کنیم شما فقط انتخاب کنید بقیه کار با ما.

در دلشاد موزیک با هر بودجه‌ای از کمتر از یک میلیون بگیر تا بودجه بالای ده میلیون تومن میتونی ساز هدیه بدی. پایین همین صفحه سازهایی که با بودجه‌های مختلف میتونی خریداری کنی رو بهت پیشنهاد دادیم که راحت و سریع با توجه به بودجه مورد نظرت ساز هدیه بخری.