instagram delshad music instagram delshad music
اینستاگرم واتس‌اپ تلگرام آپارات

راهنمای گام به گام شروع کار با گیتار

راهنمای گام به گام شروع کار با گیتار

راهنمای گام به گام شروع کار با گیتار

گیتار یکی از محبوب‌ترین سازها برای ورود به دنیای موسیقی است که از زمان‌های قدیم تاکنون بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در این مقاله، نکات مهمی در مورد شروع کار با گیتار و انتخاب سبک گیتار مطرح کرده و شما را در این مسیر و آغاز کار با آن راهنمایی می‌کنیم. علاوه براین، نکاتی درمورد شروع نواختن، نحوه صحیح به دست گرفتن و سایر نکات مفید را ارائه خواهیم داد تا بتوانید نوازندگی با گیتار را آغاز کنید. بنابراین اگر دوست دارید در رابطه با شروع کار با گیتار اطلاعات بیشتری به دست آورید، مطالعه این مطلب از مجله دلشاد موزیک مناسب شما خواهد بود.

اولین گام برای یادگیری و شروع کار با گیتار

اولین گام برای یادگیری و شروع کار با گیتار

اولین گام برای یادگیری و شروع کار با گیتار

اولین نکته برای یادگیری و شروع کار با گیتار، نوع آموزش مناسب برای شما است. سبک زندگی شما و میزان انضباط و مدیریت شخصی تأثیر زیادی در نوع آموزش موردنیاز شما برای یادگیری گیتار دارد.

افراد منضبط‌‌تر بهتر، توانایی بیشتری برای یادگیری انفرادی دارند. این افراد با استفاده از ویدئوی آموزشی موجود در اینترنت به راحتی می‌توانند نواختن گیتار را بیاموزند.

یادگیری به‌صورت مستقل یا به کمک مربی خصوصی یا یادگیری در یک گروه تفاوتی ندارد. همه چیز بستگی به خودتان دارد. سعی کنید با انگیزه و هدفمند یادگیری را آغاز کنید و تا رسیدن به نتیجه به تلاش خود ادامه دهید. چنانچه فردی هستید که نمی‌توانید به صورت خودخوان آموزش گیتار را دنبال کنید، مراجعه به کلاس‌های آموزشی می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای شما باشد.

انتخاب سبک مناسب برای نواختن و شروع کار با گیتار

انتخاب سبک مناسب برای نواختن و شروع کار با گیتار

انتخاب سبک مناسب برای نواختن و شروع کار با گیتار

یکی از مهمترین اقدامات در شروع نواختن گیتار، انتخاب سبک مناسب است. شما باید بدانید چه سبکی را دوست دارید بنوازید. گیتار در سبک‌های مختلفی آموزش داده می‌شود و شما باید به سمت سبک موردعلاقه خود بروید.

انتخاب سبک، در گام‌های بعدی شما مانند پیدا کردن مربی یا دوره آموزشی مناسب مؤثر است. افرادی که علاقمند به آهنگ‌های ایرانی هستند، سبک پاپ برای آن‌ها مناسب است.

البته انتخاب یک سبک به معنای محدود شدن شما نیست. بلکه در گام‌های بعدی می‌توانید سبک‌های مختلف را بنوازید. سبک‌های مختلف را در ادامه بررسی می‌کنیم.

گیتار فلامنکو

گیتار فلامنکو

گیتار فلامنکو

این یک سبک هنری و موسیقی و رقص را با هم شامل می‌شود. منشأ آن منطقه‌ی اندلوس اسپانیا بوده و از آنجا به سایر نقاط جهان راه یافته است. این سبک معمولاً بسیاری از سبک‌های موسیقی اسپانیا را دربرمی گیرد.

گیتاری که برای این سبک استفاده می‌شود نیز گیتار فلامنکو نامیده می‌شود. این گیتار به گیتار کلاسیک شباهت داشته ولی با سطح رویی نازک‌تر و بریسینگ کمتر طراحی شده است.

سبک گیتار کلاسیک

سبک گیتار کلاسیک

سبک گیتار کلاسیک

بسیاری از افراد در شروع کار با گیتار گرایش بیشتری به سبک کلاسیک دارند. در سبک کلاسیک، قطعات کلاسیک با گیتار نواخته می‌شود. در این سبک، تکنیک‌هایی کاربرد دارد که لزوماً در سبک‌های دیگر نیاز و ضروری نیست. به این نکته توجه کنید که گیتار نایلون هم گیتار کلاسیک نامیده می‌شود. پس نباید ساز گیتار کلاسیک را با سبک گیتار گلاسیک را با هم اشتباه نگیرید و در یادگیری آن به این نکته دقت کنید.

اگر قصد شروع سبک کلاسیک رو دارید قبل از خرید گیتار مقاله‌ی راهنمای خرید گیتار کلاسیک رو بخونید.

گیتار بلوز

گیتار بلوز

گیتار بلوز

در قرن ۱۹ میلادی، این سبک به وسیله سیاه پوستان آمریکا که اغلب کارگران مزرعه بودند، در جنوب ایالت متحده شکل گرفت. سبک بلوز، بعنوان یکی از ریشه دارترین سبک‌های گیتار شناخته شده است. به اعتقاد اریک کلپتون، تمام نوازندگان گیتار قابل اعتنا، دارای ریشه‌هایی در سبک بلوز هستند.

سبک گیتار راک

موسیقی سبک راک در دهه‌های ۶۰ تا ۹۰ میلادی، از مهمترین سبک‌های محبوب موسیقی در کشور‌های اروپایی و آمریکای شمالی بود. امروز نیز اکثر موسیقی‌های انگلیسی زبان محبوب با این سبک ساخته می‌شوند. معمولاً این سبک را با گیتار الکتریک و گیتار آکوستیک مینوازند. بسیاری از نوزاندگان در شروع کار با گیتار به این سبک روی می‌آورند.

گیتار جاز

ریشه‌های بلوز و جاز یکسان است. این سبک نیز در اواخر قرن ۱۹ شکل گرفته و در اوایل قرن ۲۰ به عنوان یکی از محبوبترین سبک‌های موسیقی آمریکا شناخته شد. نوازندگان این قطعه، به نوزاندگان قطعات بداهه نوازی شهرت دارند.

علاوه بر سبک‌های نام برده‌ی فوق، سبک‌های دیگری مانند رگی، کانتری و غیره وجود دارند که در ایران طرفداران کمتری دارند.

نحوه تنظیم گیتار

نحوه تنظیم گیتار

نحوه تنظیم گیتار

یکی از اقدامات لازم برای شروع کار با گیتار، نحوه تنظیم گیتار است. می‌توان گیتار را باتوجه به شیوه‌های مختلف سبک موسیقی استفاده کرد. اما برای مبتدیان توصیه می‌شود بر روی پایه استاندارد تنظیم شود.

درصورت استفاده از یک تیونر با صفحه نمایش LED، باید از قرار گرفتن سوزن به شکلی صحیح در محور اطمینان حاصل کرد. دستگاه درصورت صاف یا تیز بودن، باید تنظیم شود.

شماره هر رشته در گیتار به ترتیب قرار گرفته است. سبک‌ترین رشته در آن، اولین رشته است. سنگین‌ترین رشته، ششمین رشته است. از رشته ششم شروع شود و به سمت بالا و اولین رشته، کلید‌ها به صورت EADGBE نامگذاری می‌شوند.

نحوه نشستن و به دست گرفتن صحیح گیتار

نحوه نشستن و به دست گرفتن صحیح گیتار

نحوه نشستن و به دست گرفتن صحیح گیتار

نشستن صحیح و به دست گرفتن گیتار بسیار ساده و اما مهم است. برای این کار، گودی بدنه‌ی گیتار بر روی پای راست قرار می‌گیرد، پای راست به کمک یک زیرپایی بالاتر می‌آید. سپس دست راست بر روی بدنه‌ی گیتار قرار می‌گیرد. تا حدی بهتر است دسته‌ی گیتار به طرف بالا گرفته شود. یکی از نکات مهم این است که گیتار را به موازات بدن خود گرفته به طوری که حفره صدا به طور کامل به طرف بیرون قرار گیرد.

نکته دیگر در حین شروع کار با گیتار، ناخن‌ها دست چپ را بطورکامل کوتاه کرده تا برای انگشت‌گذاری دچار مشکل نشوید. اگر قصد نوازندگی با انگشت را دارید، ناخن دست راست را بلند نگه دارید.

آکورد چیست؟

آکورد چیست؟

آکورد چیست؟

شاید نام آکورد را در آشنایی با گیتار شنیده باشید. آکورد، اجزای تشکیل دهنده بسیاری از قطعات است و همان اجرای همزمان چندین نت است. بنابراین، به منظور اجرای همزمان نت‌ها روی یک ساز مانند گیتار، می‌توان این کار را به شکل‌ها مختلف انجام داد:

 • به کمک انگشتان یا کشیدن ناخن‌ها روی سیم‌ها یا به وسیله مضراب زدن روی سیم‌ها به شکلی سریع و یکپارچه یا برداشتن انگشتان به کمک هرکدام از انگشتان دست راست می‌توان این کار را انجام داد.
 • برخی مواقع می‌توان به کمک انگشتان دست باز یا مشت شده روی سیم‌ها کوبید. البته چنین کاری کمتر رایج است. در چینن موردی نمی‌توان صرفاً دسته‌ای از نت‌ها را با یکدیگر به صدا درآورد. بهتر است گروهی از نت‌ها نواخته شوند که تنظیمات معناداری از موسیقی‌های سازماندهی شده هستند. چنین کاری با آموزش برخی فرم‌های آکوردی دست چپ امکان‌پذیر است.

شروع کار با گیتار: تفاوت بین آکورد‌ها

راهنمای گام به گام شروع کار با گیتار

راهنمای گام به گام شروع کار با گیتار

به کمک انگشت اشاره به «fret»، تمامی رشته‌های آکورد Barre نواخته می‌شود. به شکل‌گیری الگو‌های مختلف، آکورد‌های مختلف به وسیله سه انگشت دیگر تشکیل می‌شوند.

آکورد Barre برای هر بار نواختن، قابل استفاده و پرکاربرد است. برای تغییر راحت کلید می‌توانید دست خود به سمت بالا و پایین گردن حرکت دهید.

گاهی اوقات، نوازندگان در ابتدای نواختن آکورد دچار مشکل می‌شوند. با اعمال قدرت و کشش بیشتر می‌توان این مشکل را حل کرد. هنگام نواختن آکورد باز، آن‌ها را باز بگذارید.

با پیشرفت نوازندگی و توسعه مهارت‌های ترانه سرایی خود، یکی از این‌ها را متناسب با صدا خود انتخاب می‌کنید. اما در تنظیمات و استفاده از گیتار‌های مختلف و با پیشرفت نوازندگی خود، از هر دو نوع آکورد استفاده کنید. چنین مهارتی، یک کار چند بعدی، کامل و پیچیده ایجاد خواهد کرد.

شروع نواختن گیتار

شروع نواختن گیتار

شروع نواختن گیتار

برای شروع کار با گیتار و نواختن آن، پس از شروع آموزش و پس از آموختن اصول نت‌نویسی استاندارد و خواندن نمودار آکورد‌ها و خواندن تبلچر، نواختن گیتار کم کم آغاز می‌شود. ابتدا باید اصول پایه‌ای را به خوبی درک کرده و بیاموزید و سپس، خود را برای نواختن آکورد‌ها آماده کنید. گرفتن آکورد‌ها در آغاز کار ممکن است برای شما بسیار مشکل باشد. بنابراین، قبل از شروع نواختن آکورد، انگشت‌گذاری را بخوبی تمرین کنید.

تمرینات زیادی برای شروع انگشت‌گذاری وجود دارد که با انجام آن‌ها تسلط شما بیشتر می‌شود. در ابتدای تمرینات آکورد، ممکن است هیچ صدای واضحی از گیتار شما به گوش نرسد. بنابراین توصیه می‌شود هیچگاه دلسرد نشوید و تمرینات خود را بصورت مداوم انجام دهید.

به منظور تسلط یافتن در نواختن آکورد در شروع کار با گیتار، توصیه می‌شود برای تشکیل پوزیسیون آکورد‌گیری، انگشتان خود را بصورت همزمان جابجا کنید. به منظور یادگیری و تسلط بیشتر در آکورد، یکی از روش‌های مناسب این است که انگشتان خود را یکی یکی بر روی فرت‌ها قرار دهید. درصورت عم توانایی استفاده‌ی همزمان از انگشتان خود در ابتدای کار نگران نباشید. ابتدا انگشتان خود را به صورت یک به یک گذاشته و وقتی در این کار مهارت یافتید، این کار را بصورت همزمان انجام دهید.

به صدا درآوردن گیتار و تمرینات اولیه

به صدا درآوردن گیتار و تمرینات اولیه

به صدا درآوردن گیتار و تمرینات اولیه

به توصیه برخی اساتید، بیش از هر چیزی پس از شروع کار با گیتار، بهتر است کوک کردن گیتار را بیاموزید. اپلیکیشن‌های بسیاری در این زمینه وجود دارند که با شنیدن صدای گیتار ازطریق میکروفن می‌توانند شما را در تنظیم سیم‌ها راهنمایی کنند.

همچنین درنورد انگشت‌گذاری، برای راحتی کار بهتر است با سیم‌هایی که دارای کشش کمتر هستند شروع کنید. در ابتدای کار، نام سیم‌های گیتار را بیاموزید. این نام‌ها، همان نت‌هایی هستند که سیم در حالت دست باز آن‌ها را به اجرا درمی آورد و عبارتند از:

 • می‌ به عنوان باریک‌ترین سیم
 • سی
 • سل
 • رِ
 • لا
 • می‌ به عنوان ضخیم‌ترین سیم

با یادگیری این موارد ابتدایی، قادر خواهید بود تعدادی از آکورد‌های ساده را بیاموزید و بنوازید.

نکاتی برای انجام تمرینات بهتر

نکاتی برای انجام تمرینات بهتر

نکاتی برای انجام تمرینات بهتر

پس از شروع کار با گیتار، تمرین بیش از هر چیزی مهم است:

 • تمرین بیشتر با گیتار، سبب پیشرفت سریع‌تر نوازندگی شما می‌شود. پس از هیچ تلاشی غافل نشوید و تا می‌توانید تمرین کنید.
 • برای افراد معمولی که هیچ پیش زمینه‌ای درمورد نواختن گیتار از قبل ندارند، توصیه می‌شود با تمرینات منظم، توانایی خود را بهبود دهند.
 • قرار گرفتن بدن در وضعیت مناسب، موقعیت مناسب برای دست و داشتن کشش پیشگیرانه باید درنظر گرفته شود.
 • احساس ناراحتی و ناامیدی درطول اوایل نوازندگی طبیعی است. همچنین انگشتان و مچ دستان شما ممکن است دچار لرزش و خم شدن غیرطبیعی شوند. از این مشکلات هراسی نداشته باشید.
 • باید بدانید ممکن است در اوایل نوازندگی با گیتار، دچار شکست‌های متعددی شوید. اما مداومت در این کار مهم است. مهم نیست چقدر سریع بتوانید بنوازید. کیفیت کار شما مهم است.
 • در حین تمرینات خود سعی کنید هر ۲۰ دقیقه با تنفس عمیق و طولانی، پویایی و‌امیدواریم خود را حفظ کنید.

روش‌هایی برای سرعت یافتن انگشتان

خیلی از افراد در حین آموزش نواختن گیتار و شروع کار با گیتار، از کند بودن انگشتان خود ناراحت و نگران هستند. اما کند بودن طبیعی است زیرا انگشتان شما عادت به این کار نداشته و انگشت‌گذاری به سختی و کندی انجام می‌شود. اما راهکار‌هایی برای افزایش سرعت و نرم شدن انگشتان شما وجود دارد.

تمرین با توپ پینگ پنگ

با قرار دادن یک توپ پینگ پنگ روی یک میز، کف دستان خود را روی آن بکذارید و با انگشتانتان باز کنید. با انگشتان خود سعی کنید توپ را کنترل کنید. با این کار، کنترل شما روی حرکات انگشتانتان افزایش می‌یابد.

این تمرینات را با انگشت دستی که کمتر با آن کار می‌کنید بیشتر انجام دهید. مثلاً راست دست‌ها باید سعی کنند این تمرین را بیشتر با دست چپ خود انجام دهند تا مهارت آن‌ها افزایش یابد. انجام مکرر این تمرینات باعث افزایش سرعت و نرمی دستان شما می‌شود.

تمرین با مداد

تمرین با مداد راحت است زیرا تقریباً همه‌ی ما تجربه‌ی قرار دادن مداد بین انگشتان و حرکت یک یا دو انگشت بطور همزمان را تجربه کرده‌ایم. مداد را بین انگشتان خود قرار داده و با یکی از انگشتان خود، مداد را حرکت دهید. این کار در افزایش سرعت و نرم شدن انگشتان دست شما مؤثر است. همچنین می‌تونید برای تمرین مقاله‌ی تمرینی برای تقویت دستان گیتاریستها رو هم بخونید.

مهمترین ضعف افراد در شروع کار

یکی از مشکلات افراد برای شروع کار با گیتار این است که تصورات اشتباهی دارند. آن‌ها فکر می‌کنند به دلیل نداشتن تکنیک و توانایی، نمی‌توانند پیشرفت کنند. این طرز فکر سبب سرخوردگی اینگونه افراد می‌شود. اگر موسیقی را به مسابقه دوندگی تشبیه کنیم، یادگیری موسیقی، از نوع مسابقه ماراتن است نه سرعت. شما بصورت تدریجی می‌توانید روند یادگیری را تجربه کنید. این یادگیری نیازمند صبر و گذشت زمان و درک صحیح مفاهیم است.

با مقیاس و بازبینی نکات می‌توانید روند یادگیری نواختن گیتار را لذت بخش کنید. سرعت یادگیری خود را بالا ببرید، دقت کافی داشته باشید. سعی کنید به جنبه‌ی سرگرم کنندگی نوازندگی نیز توجه کنید تا فرایند یادگیری برای شما خسته‌کننده نباشد.

آسیب‌های ناشی از گیتار

اوایل شروع کار با گیتار پس از آغاز یادگیری، با درد‌های عضلانی و ناگهانی همراه است. در شروع کار نواختن، قدرت عضلانی بازو‌ها افزایش می‌یابند. درد‌های اولیه در مدت زمان کوتاهی بهبود پیدا می‌کنند. اگر تمرینات منظم داشته باشید، درد‌ها زودتر رفع می‌شوند. برای پیشگیری از درد‌های شروع کار نواختن، توصیه می‌شود به سراغ رشته‌های سبک‌تر بروید.

برای گیتار زدن کدام ناخن‌ها باید بلند باشد؟

تا اینجا سعی کردیم به این سوال مهم پاسخ دهیم که چگونه گیتار بزنیم؛ حالا زمان پرداختن به استاندارد ناخن نوازنده گیتار کلاسیک است. اندازه ناخن برای گیتار یک موضوع مهم است که نباید از آن غافل شد. در این بخش از آموزش گام به گام گیتار به شما خواهیم گفت که اندازه ناخن شما چقدر باید باشد.

اندازه ناخن بر روی نحوه گیتار زدن اثر می‌گذارد. به همین دلیل باید ناخن‌های خود را در حالت استاندارد نگه دارید. اگر ناخن بسیار بلند یا بسیار کوتاه باشد، ممکن است بر روی کیفیت صدای تولید شده اثرگذاری داشته باشد. توصیه می‌شود بگذارید انگشت شست‌تان تا 5 میلی‌متر رشد ناخن داشته باشد و مابقی انگشتان نیز بین 1 تا 3 میلی‌متر ناخن داشته باشند تا بتوانید با نواختن گیتار صدایی فوق‌العاده ایجاد کنید.

چگونه بدون ناخن گیتار بزنیم؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که پرسیده می‌شود این است که ایا برای گیتار زدن باید ناخن‌ها بلند باشد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، نیاز است کمی ناخن داشته باشید. البته این بدین معنی نیست که شما بدون ناخن نمی‌توانید گیتار بزنید. داشتن ناخن آن‌ هم در اندازه استاندارد، بیشتر برای کسانی ضروری است که قصد اجراهای حرفه‌ای را دارند. بنابراین اگر به هر دلیلی ناخن شما شکست، هیچ جای نگرانی نیست. شما بدون ناخن هم می‌توانید تمرین کنید. جالب است بدانید امکان خرید ناخن مصنوعی گیتار نیز برای شما فراهم است. اگر فکر می‌کنید بدون ناخن نمی‌توانید به خوبی گیتار بنوازید، خرید ناخن گیتار را امتحان کنید.

با ناخن مصنوعی میشه گیتار زد؟

کاشت ناخن برای گیتار زدن مشکلی ایجاد می‌کند یا خیر؟ این سوال یکی از سوالات متداولی است که بسیار پرسیده می‌شود.‌

در پاسخ باید بگوییم ناخن های گیتاریست اگر به صورت مصنوعی کاشته شده باشد، نواختن گیتار را سخت و دشوار خواهد کرد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا جای امکان از کاشت ناخن خودداری کنید. چرا که ناخن‌های مصنوعی توانایی نگهداری از آکوردها را از شما خواهد گرفت و به دنبال لمس برخی از سیم‌ها باعث می‌شود تا صدای وزوز ایجاد شود.

این مشکل زمانی که ناخن شما به صورت طبیعی بلند باشد، کمتر مشاهده می‌شود. با این وجود بهتر است از بلند نگه داشتن زیاد ناخن خودداری کنید.

اندازه ناخن دست چپ در گیتار باید چقدر باشد؟

دست چپ وظیفه انگشت‌گذاری در فرایند نوازندگی گیتار را برعهده دارد. بنابراین نیازی نیست ناخن داشته باشد. هر چه ناخن این دست کوتاه‌تر باشد، فرد در فرایند انگشت‌گذاری با چالش‌های کمتری روبه‌رو خواهد شد. بهتر است ناخن‌های دست چپ به غیر از ناخن انگشت شست کاملا کوتاه باشد. برای این کار می‌توانید از سوهان نیز استفاده کنید.

نحوه سوهان زدن ناخن برای گیتار

یکی از بهترین اقداماتی که می‌توانید برای مراقبت از ناخن‌های دست خود انجام دهید، سوهان کشیدن است. سوهان کشیدن روزانه به صورتی که ناخن‌ها دچار پوسته پوسته شدن و شکستگی نشود، می‌تواند یک راهکار مناسب باشد. اگر قصد دارید یک نوازنده گیتار حرفه‌ای شوید، بهتر است به جای کوتاه کردن ناخن‌های خود، هر روز آن‌ها را سوهان بکشید.

جلوگیری از شکستگی ناخن برای نوازندگی گیتار

اگر ناخن‌های ضعیفی دارید که بسیار دچار شکستگی می‌شوند، بهتر است با انجام یک سری اقدامات از آن‌ها مراقبت کنید. هر چه ناخن شما قوی‌تر باشد در فرایند نوازندگی گیتار بهتر پیش خواهید رفت. برای جلوگیری از شکستگی ناخن جهت نوازندگی گیتار توجه به نکات زیر ضروری است:

 • درون ظرفی مقداری آبلیمو بریزید و ناخن‌های خود را حداقل به مدت 15 دقیقه درون آبلیمو قرار دهید.
 • سر ناخن‌های خود را درون روغن زیتون فرو کنید. این کار را روزانه به مدت 5 دقیقه انجام دهید تا شاهد معجزه حاصل شده در سفتی ناخن‌های خود باشید.
 • اگر ناخن‌های بسیار ضعیفی دارید، می‌توانید از عصاره گیاه دم اسبی استفاده کنید. این عصاره به سفت شدن و روشن شدن ناخن‌های شما کمک خواهد کرد.
 • مصرف قرص زینک یکی دیگر از بهترین راهکارها برای جلوگیری از شکستگی ناخن است.
 • تا حد امکان از لاک و برق ناخن استفاده نکنید. چرا که مواد شیمیایی موجود در این محصولات می‌تواند موجب فرسایش ناخن شما شود.

سخن پایانی

خرید گیتار یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که یک نوازنده مبتدی یا حرفه‌ای می‌تواند بگیرد. انتخاب گیتار مناسب برای نواختن، به شدت وابسته به سلیقه و نیاز‌های شما است. برای اینکه بتوانید گیتاری را انتخاب کنید که بهترین کیفیت صدا و بازدهی را داشته باشد، بهتر است با کارشناسان مجرب و متخصص در این زمینه مشورت کنید.

دلشاد موزیک یکی از بهترین مراکز فروش گیتار و مشاوره در این زمینه است. کارشناسان ما با تجربه و دانش فنی بالا، به شما در انتخاب گیتار مناسب برای نیاز‌های شما کمک می‌کنند. همچنین، ما به شما رایگان مشاوره و راهنمایی در خرید گیتار ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید با تماس با ما یا مراجعه به فروشگاه ما، از خدمات ما بهره‌مند شوید.

در ضمن، برای اطمینان از کیفیت و اصالت محصولات، تمامی گیتار‌های فروشگاه دلشاد موزیک از برند‌های معتبر و معروف جهانی تهیه شده‌اند. خبر خوب اینکه در مجموعه ما امکان تست سازهای خریداری شده به مدت 7 روز فراهم است تا شما بتوانید به راحتی ساز دلخواه خود را خریداری کنید. ما حتی امکان خرید اقساطی را نیز برای علاقه‌مندان فراهم کرده‌ایم. کافی است همین حالا گزینه خرید اقساطی را انتخاب کرده و بدون ضامن و سود سازردلخواه خود را خریداری و هزینه‌ها را در 4 قسط مجزا پرداخت کنید.

سوالات متداول

با ناخن کاشت میشه گیتار زد؟

بله؛ اما این کار بسیار سخت خواهد بود و توصیه نمی‌شود.

بهترین برند گیتار برای خرید کدام است؟

یاماها بهترین برند گیتار برای خرید محسوب می‌شود.‌

بهترین زمان برای شروع گیتار چه سنی است؟

بهترین زمان برای آغاز یادگیری گیتار سن 6 تا 7 سالگی در کودکان است.

مقایسه گیتار های دلشاد موزیک

گیتار کلاسیک پیکاپدار مدل ALHAMBRA 3C CW E1

قیمت اصلی ۶۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان است.

گیتار فلامنکو الحمبرا مدل Alhambra 4F

قیمت اصلی ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان است.

گیتار فلامنکو الحمبرا ALHAMBRA 3F

قیمت اصلی ۴۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.
پکیج گیتار الکتریک یاماها مدل Yamaha ERG121C
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

گیتار الحمبرا Alhambra Laqant

قیمت اصلی ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید